U Heleny i Piotra

Miejscowość: Białowieża
Adres: Olgi Gabiec 49
Telefon: 516-095-619
Adres email: piotrbuszko@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Białowieży na wypoczynek weekendowy. Postaramy się żeby chociaż przez kilka dni odpoczęli Państwo od zgiełku miasta i rutyny dnia codziennego. Gospodarstwo położone jest w środku Puszczy Białowieskiej przy głównej drodze prowadzącej z Hajnówki. Okalająca Puszcza stwarza wyśmienite warunki klimatyczne a tym samym stwarza klimat ciszy i wypoczynku to możliwość wypoczynku aktywnego np. wycieczki rowerowe wytyczonymi szlakami, jazda konna (w okolicy) wycieczki piesze w celu odkrycia piękna ciszy i spokoju.

Zakwaterowanie:

domek wykonany z drewna pokoje wyposażone  są w naturalne drewniane meble Zapewniamy całodzienne wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji lub na życzenie  śniadanie, obiad i kolacja.

Noclegi: od 30zł do 50 zł od osoby  za dobę

oraz opłata miejscowa 2.17 zł na rzecz Urzędu Gminy Białowieża od osoby za każdy dzięn pobytu powyżej 1 doby,

ceny  są  wyzsze w długie weekendy Święta Sylwestra oraz przy pobycie jednodniowym

Cena : śniadanie 16 zł, obiad 26zł , kolacja 14zł od osob ,dzieci do lat 7 mogą miec zniżkę

Serwujemy tradycyjne domowe dania, a specjalnością naszej kuchnia  są  własnego wyroby wędliny, dżemy, miód, pierogi, ciasto oraz warzywa z własnego ogrodu . Stwarzamy atmosferę rodzinnego pobytu jesteśmy do dyspozycji gości od chwili przyjazdu do momentu wyjazdu. Służymy radami pomocą w czasie pobytu.

Zapraszamy całe rodziny, posiadamy plac zabaw z piaskownicą huśtawki czekają na Waszych milusińskich.

Scroll to Top