Jaskółka

Miejscowość: Białowieża
Adres: ul. Zastawa 58
Telefon: 607 207 575
Adres email: maria_wolkowycka@op.pl
Liczba miejsc: 18

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypoczynku w ciszy i spokoju w oferowanej Państwu kwaterze agroturystycznej. Oprócz wypoczynku od miejskiego zgiełku zawsze polecimy naszym Gościom ciekawe miejsca warte zobaczenia takie jak np: obiekty turystyczne Białowieskiego Parku Narodowego – Rezerwat Pokazowy Żubrów, Obręby Ochronne Orłówka i Hwoźna, Muzeum Przyrodniczo – Leśne.

Tylko od Państwa zależy jak zechcecie spędzić swój wypoczynek w Białowieży. My jesteśmy po to aby pomóc Wam dokonać właściwego wyboru i podpowiedzieć czy lepsze dla Was będą piesze lub rowerowe wycieczki po „Puszczańskich Matecznikach” czy  też może przejazd bryczką lub kuligiem w czasie śnieżnej zimy.

Nasz drewniany, pokryty gontem Domek Noclegowy „Jaskółka” może ugościć w swoich 2 – 3 osobowych pokojach z łazienkami od 14 do 18 osób. Przy Domku znajduje się bezpłatny dla naszych Gości parking, do Waszej dyspozycji posiadamy również rowery.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto posiłki z regionalnej, białowieskiej kuchni oraz możliwość skorzystania z grilla czy rozpalenia ogniska.

Niepowtarzalna atmosfera naszej kwatery sprawia, że ten kto choć raz zatrzymał się u nas powraca ponownie aby znów przeżywać niezapomniane chwile w Białowieży.

oferujemyrodzajliczbacena [PLN]
pokoje2 osobowe 40-50/osoba
pokoje3 osobowe 40-50/osoba
pokoje4 osobowe 40-50/osoba
Scroll to Top