Dom w Pasiekach
  • Miejscowość: Pasieki
  • Adres: Pasieki 8, 17-220 Narewka
  • Telefon: 734 498 877
  • Adres email: magda@wisent.ch
  • Liczba miejsc: 6
Dom jest kryty wiórem osikowym, do budowy ścian salonu wykorzystane zostały ręcznie ociosane bale ze stojącej tu niegdyś chatki, które przyczyniają się do powstania niezwykłej atmosfery tego pomieszczenia. Dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy naszych przyjaciół, udało się wpasować dom w stary sad – największym komplementem, jaki usłyszeliśmy, było stwierdzenie, że wygląda tak. jakby stał w tym miejscu od stu lat.  Dom  stoi na skraju Puszczy Białowieskiej w Pasiekach, na północ od Białowieży, jest wręcz stworzony
  1. -dla tych, którzy poszukują idealnej ciszy i komfortu sprzyjających twórczej pracy;
  2. -dla grupki przyjaciół, pragnących wreszcie znaleźć czas dla siebie;
  3. -dla rodzin z dziećmi, dla których wakacje na wsi mogą się zamienić w wielką przygodę ich życia;
  4. -dla wszystkich spragnionych kontaktu z przyrodą.
 
Posiada trzy oddzielne sypialnie, każda z własną łazienką i małym przedsionkiem, tworzące oddzielne całości, zapewniające tym samym intymność.
 
Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią – miejsce bardzo klimatyczne, z kominkiem, powiększone o przestrzeń typowego dla Podlasia ganku.
W kuchni goście mają do dyspozycji zarówno kuchenkę gazową z elektrycznym piekarnikiem jak i kuchnię drzewną oraz piec chlebowy – nic nie stoi na przeszkodzie do kulinarnych eksperymentów.
 
Dom znajduje się na działce o powierzchni 1,3 ha  na skraju Puszczy Białowieskiej – cały ten teren jest do dyspozycji Państwa i gości z wozów.

www.wakacje-na-kolkach.info

http://rykowisko.info/