Białowieża noclegi Chatka w lesie
Chatka w lesie
  • Miejscowość: Teremiski
  • Adres: Kolonia Teremiski
  • Telefon: 602 666 329
  • Adres email: kontakt@chatkawlesie.com
  • Liczba miejsc: 6

Pośród prastarej Puszczy Białowieskiej, nieopodal wsi Teremiski, znajduje się miejsce magiczne – drewniana chatka ze świerkowych bali, kryta gontem, z ceglanym piecem i niezwykłym wnętrzem, która zaprowadzi Cię w świat, gdzie czas płynie wolniej…


Chatka w Lesie jest idealna do rodzinnego wypoczynku, spędzenia czasu w gronie znajomych lub na romantyczne chwile we dwoje. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji całą chatkę wraz z przyległą do niej 3 hektarową działką, na której znajduje się Bania Ruska, Piramida Zdrowia i Staw z Altaną na Wyspie. Domek jest piętrowy. Na parterze mieszczą się: salon, sypialnia, spełniająca wszelkie standardy łazienka, w pełni wyposażona kuchnia i przestronny zadaszony taras, na piętrze: dwie sypialnie. W domku są łącznie cztery łóżka (w tym jedno małżeńskie), a w razie potrzeby istnieje możliwość dostawki.


Zapraszamy do wypoczynku w Puszczy Białowieskiej – terenach ostatniego lasu pierwotnego w Europie, o unikatowej faunie i florze. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twój pobyt w Chatce w Lesie był niezapomnianym przeżyciem!

WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE www.chatkawlesie.com


Cena podstawowa: 390 zł / doba
Przy pobycie dłuższym niż 5 dni, każda kolejna doba – 350 zł
Cena obejmuje wynajęcie chatki wraz z całą 3 hektarową działką i wszystkimi atrakcjami. W cenę wliczone jest także używanie rowerów.
W zależności od długości pobytu i ilości gości ceny mogą być negocjowane.